O marce

Manufaktura TOPIC oferuje produkty dostosowane do potrzeb każdego klienta. Każdy element, od uchwytów, aż po szkła, wykonywany jest ręcznie przez pracowników firmy.

Producent oferuje drzwi, które zapewniają ciepło, bez względu
na temperaturę panującą na zewnątrz. Wszystko to dzięki znakomitym właściwościom izolacyjnym drewna. Łącząc naturalne surowce z najnowszą techniką, TOPIC tworzy drzwi, które mają duszę. Kupując drzwi TOPIC otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości wykonania, doskonałej technologii zabezpieczeń oraz wysokich właściwości termoizolacyjnych. Co więcej, zawsze otrzymasz spersonalizowany produkt, który idealnie wkomponuje się w Twoje wnętrza!

Produkty firmy TOPIC nadają się idealnie do domów pasywnych oraz energooszczędnych. Dodatkowo wszystkie drzwi producenta posiadają system antywłamaniowy oraz nowoczesne rozwiązania, takie jak czytnik odcisków palców, klawiatura czy oświetlenie LED.

Producent oferuje szeroką gamę barw i materiałów, takich jak: TOPICcore, drewno, szkło, ceramika, beton czy stal szlachetna. Wszystko to, aby sprostać Twoim wymaganiom.

Jakość z Austrii

Siedziba firmy znajduje się w Mühlviertel, w sercu regionu Austrii, który od wieków zajmuje się rzemieślnictwem. W TOPIC zatrudnieni są najlepsi rzemieślnicy z regionu, którzy wpływają na stały rozwój firmy, dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom.

Produkty

  • Drzwi drewniane
  • Drzwi betonowe
  • Drzwi ceramiczne
  • Drzwi XL
  • Drzwi wejściowe z naświetlem
  • Drzwi na zamówienie