O marce

Schlotterer to lider z dziedziny systemów ochrony przeciwsłonecznej na rynku austriackim. Firma zatrudniająca ponad 400 pracowników produkuje elementy ochrony przeciwsłonecznej i ochrony przed owadami w kilku tysiącach wariantów i w ponad 200 różnych kolorach. Asortyment produktów obejmuje rolety zewnętrzne, żaluzje zewnętrzne i moskitiery. Wszystkie produkty opracowuje sam Schlotterer.

Produkowane przez firmę inteligentne systemy osłon przeciwsłonecznych w znacznym stopniu przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii, potrzebnej do chłodzenia, ogrzewania i oświetlenia. 

Shlotterer to także innowacje, takie jak BLINOS ROLLO, RETROLux, a także refraktory RAFF A. Wszystkie pochodzą z wewnętrznego działu badawczo-rozwojowego firmy. Aby zapewniać najwyższą jakość, firma opiera się również na współpracy z ekspertami zewnętrznymi. Tak właśnie została opracowana innowacyjna technologia BLINOS ROLLO, która powstała we współpracy z renomowanym frankfurckim architektem i projektantem oświetlenia - Dr. Helmutem Köstererm. 

Produkty

  • Rolety fasadowe
  • Żaluzje elewacyjne
  • Moskitiery
  • Rolety wewnętrzne

Więcej na: